O společnosti

O nás

Firma AUGUSTIN STŘECHY s.r.o. byla založena v r.1996 a v současné době sídlí v obci Vikýřovice u Šumperka. Zde disponuje kancelářemi, kompletně vybavenou klempířskou dílnou a pomocnými technickými prostory.

Firma AUGUSTIN STŘECHY s.r.o. si postupem času získala dobré jméno především díky svému poctivému a solidnímu přístupu ke každému zákazníkovi, odborně a kvalitně provedenou prací, flexibilitou, přijatelnými cenami a záručním i pozáručním servisem. Naše firma stabilně zaměstnává 5 kvalifikovaných pracovníků, kteří pravidelně absolvují školení odborné způsobilosti k pokládce jednotlivých střešních krytin a školení bezpečnosti práce ve výškách.

Hlavní činnost

Hlavní činností firmy je kompletní realizace střech, a to sedlových i plochých. Provádíme práce tesařské, pokrývačské a klempířské. Dále také opravy střech, nátěry střech a nátěry klempířských prvků. V rámci kompletního zákaznického servisu provádíme také práce zednické a hromosvodářské (vč.revize).

Více o činnosti firmy »

Pojištění odpovědnosti

Firma má sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele s limitem plnění 5 mil. Kč u České pojišťovny, a.s.

V případě vzniku jakékoli škody při realizaci zakázky ze strany společnosti AUGUSTIN STŘECHY s.r.o. bude tato škodná událost hrazena ze sjednaného pojištění odpovědnosti.

Zobrazit pojištění odpovědnosti »

© 2013 - 2024 Střechy Augustin - tesařské, klempířské a pokrývačské práce Šumperk

Radoslav Niče - tvorba webových stránek