Hodnocení

Hoky RockVal

“Oprava střechy na budově Komenského firmou AUGUSTIN STRECHY s.r.o. proběhla výborně a firmu mohu kladně doporučit. Zástupce ředitelky Valchař”

SVJ Žerotínova

“Rekonstrukce střechy SVJ Šumperk, kterou prováděla firma Augustin střechy s.r.o., můžeme kladně doporučit, termín zahájení rekonstrukce i dokončení proběhlo podle smlouvy, pracovníci firmy pracovali a odváděli kvalitní práci s perfektní organizací a co musím pochválit jako jedni z mála firem po sobě vždy uklidili, s firmou jsme byli spokojeni můžeme jen doporučit. Správce SVJ”

Luděk O.

“Rekonstrukci střechy starého domu prováděla firma Augustin Střechy. Firma dodržela termín zakázky a také pracovníci firmy odvedli práci v náležité kvalitě. Při náročné opravě staré střechy se objevily problémy s krovy, které firma vyměnila. Dokážou poradit, když se vyskytne nečekaný problém. Jako zákazník jsem byl velmi spokojený a firmu mohu doporučit. Všem zaměstnancům a majiteli patří velké poděkování. Luděk”

Lubomír N.

“Firma Augustin Střechy provedla rekonstrukci naší střechy ve středu města. Veškeré práce, postupy a dodržení termínu proběhly bez problémů. S firmou jsme byli velmi spokojeni. Přístup majitele a pracovníků byl příkladný. Vše na čem jsme se dohodli, splnili. Firmu mohu jen doporučit.”

SVJ Šumperk

“Firma prováděla rekonstrukci střechy a vše proběhlo hladce dle domluvy a ke spokojenosti všech nájemníků domu. Firma dokončila zakázku ještě před termínem a v perfektní kvalitě. Tuto firmu určitě všem doporučuji. Za SVJ DM”

Ivo O.

“Této firmě patří poděkování za dodržení všech dohodnutých záležitostí a stejně za kvalitně provedenou práci v daném termínu. Doporučuji.”

Tomáš V.

“Výborná domluva, perfektní přístup, kvalitně provedená práce.díky”

Jarmila K.

“S firmou Augustin střechy s.r.o. jsem naprosto spokojena,bezvadná práce i domluva,,odvedena rychlá a přitom skvělá práce i co se týče úklidu po dokončení střechy. Firmu mohu opravdu doporučit,dodržení cenové kalkulace,sehraná parta pracovníků,bez zbytečných prostojů. Tímto bych jim chtěla ještě jednou moc poděkovat Jana Krmelová Šumperk”

Radoslav N.

“S realizací i termínem jsem velice spokojen. Maximální pracovní nasazení. Co bylo domluveno bylo splněno.”

SVJ Svéhohov

“Střecha je vystavena zatěžkávací zkoušce při vichřicích, které začali hned po dokončení. Odolává a je velmi hezká. Z dálky upoutá. Realizace proběhla přesně podle domluvy. S panem Augustinem se dobře komunikuje, váží si zadavatelů a chová se profesionálně. Překvapilo mě velké nasazení zaměstnanců firmy a patří jim zvláštní poděkování, také oni byli ochotní a komunikativní. Příště už nedám na přemrštěné požadavky jednoho z nájemníků a budu se řídit informacemi odborníků - toto nemá nic společného s hodnocením firmy.”

© 2013 - 2023 Střechy Augustin - tesařské, klempířské a pokrývačské práce Šumperk

Radoslav Niče - tvorba webových stránek