Činnost firmy

Charakteristika

V průběhu působení firmy na trhu jsme zrealizovali značné množství rekonstrukcí, novostaveb i nástaveb střech. Jednalo se o rodinné domy, obytné domy, panelové domy, budovy státních institucí i památkově chráněné objekty. Na všechny provedené práce poskytujeme zákazníkovi 100% záruku v délce trvání od 36 měsíců do 60 měsíců dle rozsahu prací a použitých materiálů.

Šikmé střechy

Naše firma provádí práce tesařské, klempířské, pokrývačské, izolatérské, zednické, montáž a revize hromosvodů, montáž střešních oken. Při realizaci šikmých střech pracujeme se všemi materiály dostupnými na našem trhu. Je pro nás samozřejmostí,že zákazníkovi dokážeme poradit a navrhnout vhodnou skladbu střešního pláště, a to ZCELA ZDARMA.

V případě potřeby jsme schopni pro zákazníka zajistit také projektovou dokumentaci a statický posudek. VYŘÍDÍME ZA VÁS FINANCOVÁNÍ ZAKÁZKY FORMOU HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU!

Ploché střechy

V rámci realizace plochých střech pracujeme s osvědčenými materiály renomovaných firem. Jsme dobře obeznámeni s problematikou plochých střech, a proto naši pracovníci absolvují školení u výrobců modifikovaných pásů a střešních izolací.

Při zaměřování plochých střech navrhneme zákazníkovi správnou skladbu střešního pláště tak, abychom mohli na provedené dílo poskytnout 5-tiletou záruku.

Naše firma realizuje také přestavby plochých střech na střechy šikmé formou nástaveb, při nichž se použije budˇ klasický krov nebo vazníková konstrukce.

Tesařské konstrukce

Provádíme krovy všech složitostí. Stavíme krovy nové, renovujeme staré. Jednou ze specialit tesařských prací, které naše firma dokáže zrealizovat, je náročná renovace historických krovů a vytvoření přesných replik starých trámů. K této práci je používána technologie ručního opracování dřeva, při níž jsou dřevěné prvky spojovány starými tesařskými metodami, tzn. bez použití současných spojovacích prostředků. Příkladem této náročné tesařské práce je obnova historického krovu objektu Galerie v areálu Ruční papírny Velké Losiny, kterou naše firma úspěšně provedla v r. 2005.

Záruka, zákaznický servis

V rámci kompletního zákaznického servisu je pro nás samozřejmostí vypracování nezávazné cenové nabídky s návrhem řešení struktury střešního pláště, a to ZCELA ZDARMA.

Provádíme poradenskou činnost a konzultace s investorem přímo na stavbě, zajišťujeme objektové slevy pro konečného zákazníka u výrobců střešních krytin.

V průběhu realizace díla konzultujeme se zákazníkem veškeré provedené práce, dotazy a připomínky ihned řešíme.

Po dokončení díla zajistíme úklid staveniště a odvoz a následnou ekologickou likvidaci vzniklého odpadu.

© 2013 - 2024 Střechy Augustin - tesařské, klempířské a pokrývačské práce Šumperk

Radoslav Niče - tvorba webových stránek